Új hozzászólás Aktív témák

  • gr8tjoey

    aktív tag

    válasz ctibor #1825 üzenetére

    Ez a GPS dolog elég furcsa. Nagyon gyorsan talál jelet, és nagy pontosságot is ír (2-3-4 méter), viszont ha kocsiban használom, akkor csak a google navigation működik, a többi (pl waze) eldobálja a jelet, aztán hirtelen a szomszéd utcában közlekedek 20 méterrel arrébb, majd nincs GPS hibával áll. Ha ilyenkor futtatok GPS test-et, vagy YGPS-t, akkor megint pár mp alatt lesz stabil, és pontos pozíció.
    Próbáltam sygic-et, waze-t, mindkettővel ugyanez van. Ha pl 50-nel megyek, és elérek egy T elégazódáshoz, akkor már áll a kocsi mikor még mindig 40-et ír, és megy át a prérin, majd befordulás után pár mp-cel megint az útra rakja a nyilat.
    Google nav-val semmi, az stabil. A 3 betűst nem használom, mert androidon fapad, arra külön eszközöm van gurjon skinnel okosítva, stb-stb.
    A waze-t sajnálom nagyon, mert ad egy olyan érzést, mintha elkerülném a dugókat, illetve bizonyos irányokból jó kis kerülőutakat tud, pl M3 - Gellért tér ~30 perc a reggeli dugóban.

Új hozzászólás Aktív témák