- Honor 200 Pro - mobilportré
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- VoLTE/VoWiFi
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chaser
legenda
válasz
Teejay83 #51554 üzenetére
Jó hozzá a T60 keret, lehet az előlapi kialakítás más lesz, az is lehet abban 12.7-es DVD van, de működik benne.
solaris7: Ettől a szériától kezdve minden TP-ben van intel a diszkrét mellett ha raktak bele. 1-2 modellnél nem használható az intel, vagy csak automatikus választási lehetőség nélkül, talán T410-nél v 510-nél van így.
-
Tim82
félisten
válasz
Teejay83 #49486 üzenetére
Egy kézzel tartva/fogva/lóbálva más irányból, más erők, más mértékben hatnak a kasztnira, mint két kézzel. Mindenképpen a legrosszabb egyébként pont a kijelzőkeretnél megfogva, egy kézzel lóbálni, úgy pont ki van téve az alaplap némi meghajlásnak.
Mivel utoljára gimnáziumban tanultam fizikát (és pontos, a fizika fogalmait használó magyarázatot én sem találtam rá), ezért nem fogom tudni jobban elmagyarázni. Itt egy elég átfogónak tűnő angol nyelvű topik a thinkpads.com-ról, ha érdekel a jelenség, de ugyanitt több hasonló topik is foglalkozik a témával.
Félre ne értsd amúgy, nem leoltani akartalak az egyszeri teszt miatt, csak jelezni, hogy általában véve ez nem tesz jót a gépnek.
-
Tim82
félisten
válasz
Teejay83 #49484 üzenetére
Mert az alaplap kevésbé bírja a gyűrődést, mint a ház/burkolat, aztán keletkezik pár hajszálrepedés rajta. Ez két alaplapi probléma előfordulását is elősegíti: ha dedikált Radeon van benne, az szépen elhalálozhat, illetve az USB portok egyszer csak 2.0 helyett 1.1 sebességen lesznek csak hajlandóak működni.* Ebből az első nem fogja érinteni az R50e-t (mert abban nem Radeon, hanem Intel Extreme Graphics 2 videovezérlő van), de minek kockáztatni egy olyan használt géppel, amelyiknek az előéletéről valószínűleg nincsen túl sok infótok? Emelgessétek inkább két kézzel, nem kell vele legénykedni (én egyszer sem tettem volna a helyetekben) és akkor remélhetőleg még hosszú és produktív évek állnak az R50e előtt.
* Egyébként a felvázolt problémák nem Thinkpad-specifikusak, bármelyik 855GM/PM chipset-es alaplapú notival előfordulhatnak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Fotók, videók mobillal
- Le Mans Ultimate
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Szép! Dell Latitude 7430 ÜTÉSÁLLÓ! Üzleti Profi Ultrabook 14" -60% i5-1245U 16/512 FHD IRIS Xe
- Ahh! Dell Latitude 7430 "ÜTÉSÁLLÓ" Üzleti Profi Ultrabook 14" -50% i5-1245U 16/512 FHD IRIS Xe
- Core I9 ERŐMŰ Lenovo P1 Gen2 (8mag/16 szál 32Gb DDR4 1Tb SSD 4Gb Nvidia) laptopom eladó!!!
- Új Dobozos Lenovo Yoga Slim 6i Gamer Procis Ultrabook 14" -35% i5-13500H 16/512 Iris Xe FHD+ OLED
- Új Dell Inspiron 14 5435 Ultrabook -50% 14" Bivaly AMD Ryzen 7 7730U 8Mag 16GB 512GB FHD+ IPS
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- Fotó állvány eladó
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U758 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I W11 I Garancia!
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest