Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    válasz JAGER 10 #43413 üzenetére

    (Nem szenyaságból, de én meg lefotózhatnám lassan az én ilyenemet, amit az X200 Tablettel vettem, hogy néz ki egy év után, ha tényleg rendesen van használva, azaz gyakran volt X200T + T60 egyszerre hordva benne, meg hasonlók. Szóval az oldalán a gyöngyvászon kikopva, a pántja 2 hónap használat után kezdett szétfoszlani, zipzárlbehúzó-leesések voltak, amelyik az elején a piros pöttyös, azt kb. 1-2 hét után talltam meg melóhely előtt a fűben, most úgy visszaszereltem. Tudom, mert már 1001x ki lett itt tárgyalva, hogy nem a lenovo intézi a garanciáját, hanem talán Targuséktól kell hozzá RMA-t kérni, és intézik, de szerintem nekem Szerbiába nem fogják kiküldeni a cseredarabot. Mondjuk, újabban Kata táskával is volt zipzár-bajom, úgyhogy az én szektámban továbbra is minden csak második lehet a kommersz Deuter mögött)

    Szerk.: Peter M táskaélményeiről akad még itt ez-az, ha jól emlékszek (mert kereséshez most lusta vagyok)

    [ Szerkesztve ]

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák