- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- A Samsung gyártja az első 2 nm-es Qualcomm lapkát?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
Adamka3kerék
tag
Ez túl durva alap kingmaxokkal...száz készletből ha egy...kemény.
ds3-nak nem gyengébb a feszháztartása?
Igazából én se a ramot érzem leggyengébbnek...nagyon pici hibákkal megy és már sokat vettem vissza, pl: 1040 cl5-ön megy már minden, bebootol, de még 1010-en is behibázik 10 perc everest stability teszt után.
és ami a legérdekesebb, a stress cache-re hibázik, pedig a proci ettől sokkal többön is stabil volt 2 modullal. -
sz.j
nagyúr
Most így néz ki az eszközkezelő.
ToBeY
Egy win xp újratelepítéstől nem hiszem, hogy baja esne, mert előtte tökéletes volt.
-
Laraxior
titán
1.225V-os VIDel rendelkező Q6600 volt
prime-stabil volt 3840MHz-en
hopp,meg is találtam a screent
-
bzs73
őstag
ok köszi,de p35ds4 rev 2.1 jön és akkor azon valószínű nem lessz.Csak most nem tudtam hogy ezen a régebbi tipuson van-e ilyen,mert ez még ami nekem jön nem EP hanem sima p35 rev 2.1.Télire beterveztem ezt a lapot a nagy tuning időkre,mert ahogy látom ebbe megy a wolf a legjobban.
-
hackeeeee
Jómunkásember
Én is így valahogy emlékszem
Megtaláltam a csipogásokat szóval, és ha jól rémlik akkor award biosunk van, szóval:
Az AWARD BIOS jelzései:
Nincs hangjelzés: Elromlott vagy az alaplaphoz nem megfelelően van csatlakoztatva a tápegység.
Megszakítás nélküli hangjelzés: Rossz a tápegység.
1 rövid hangjelzés: Minden rendben.
2 rövid hangjelzés: Jelentéktelen problémák adódtak. A BIOS felkínálja a CMOS Setup indítását, mely során kiigazíthatjuk az eltárolt hibás beállításokat. Ellenőrizze az adattároló és az alaplap közötti szalagkábel megfelelő csatlakozásait!
3 hosszú: A billentyűzet hibája. Indítsa újra a számítógépet!
1 hosszú+1 rövid: Probléma van a RAM-mal.
1 hosszú+2 rövid: Probléma van a videokártyával. Ez a leggyakrabban előforduló hiba. Ebben az esetben ajánlatos kivenni a videokártyát a csatlakozójából, majd pedig visszahelyezni. Ellenőrizzük a monitor csatlakoztatását.
1 hosszú+3 rövid: Hiba történt a billentyűzet inicializálása során. Ellenőrizzük a megfelelő csatlakoztatást.
1 hosszú+9 rövid: Problémák adódtak a ROM-memóriából történő adatok olvasása során. Indítsa újra a számítógépet!
Ismétlődő hosszú hangjelzések: A RAM-memória nem megfelelően lett csatlakoztatva az alaplaphoz.
Ismétlődő rövid hangjelzések: Problémák adódtak a tápegységgel. Tisztítsuk meg azt a portól.Nemtom, hogy mennyire igazak, ezeket találtam
Meghát a komment ideje, ahonnan van: 2004. 06. 30. 20:21
-
m.lala
aktív tag
nem értek hozzá
PWM-es(fingom nincs mit jelent) artic coolibng freezer 7 pro
alaplapra dugva
a biosban nicns olyan lehetőség h voltgare állítás giga lap asszem award bios
szabályozza hőfoktól függően azzal nincs gond csaképpen sokat pörög alapból ez az én nagy gondom
ötlet h ne kelljen vennem egy előlapi panelt min 5 ropiért?
-
Devid_81
félisten
Próbáltam, első körben úgy akartam.
Az MCH egyedül az ami mintha igényelne némi feszültséget pluszba, mert ha alapon hagyom, akkor van hogy nem indul be a gép, csak az a tipikus 2-3 próba majd defaultra visszatesz mindent.
De így 450es FSB mellett is csinált már olyat párszor, ezért adtam neki +0.1voltot, azóta egyszer sem.
Csakis kimondottan játék közben fagy ki a cucc...eddig teszteltem EVGA88GT vel Giga88GT és most egy Galaxy 9800GTX...
Kicsit tanácstalan vagyok -
YSOFIP
csendes tag
-
YSOFIP
csendes tag
Még egy hülye kérés.Tudnál nekem küldeni egy optimális Bios beállítást.Mert valamit nagyon el rontottam. Írnám mi van a gépben.
Alaplap neve Gigabyte GA-EP35-DS3 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E6400
CPU órajel 1500.0 MHz (eredeti: 2133 MHz)
CPU FSB 250.0 MHz (eredeti: 266 MHz)
Videokártya ATI Radeon HD 3850 512MB GDDR3
DIMM1: Kingston 99U5315-039.A00LF 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
DIMM3: Kingston 99U5315-039.A00LF 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
DIMM4: Kingston 9905316-106.A01LF 1 GB DDR2-1100 DDR2 SDRAM (7-8-8-25 @ 555 MHz) (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz)Ha negyedik memoria modult beteszem nem indul el a gép..Szóval nem értek hozzá.
-
YSOFIP
csendes tag
Jó reggelt. a M.I.T. menü megvan de halvány dugóm nincs melyiket kell át állítani hogy CL 7 legyen. F1-es Bios van rajta.
Ha jól látom ezt az Everestből másoltam ki.
DMI BIOS verzió F1
Award BIOS üzenet EP35-DS3 F1És megmondom őszintén nem tudom hogy kell biost módosítani.
-
-
-
Sk8erPeter
nagyúr
-
IreN!CuS
addikt
2 szituáció van.egyik:elindul leáll,elindul,leáll...aztán olyan 2-3perc után elindul jobb esetben.(2gb ram-al,régebben 1gb-vel mindig elindult)
másik:ami ma volt,folyamatosan ment de kép nem volt nem indult újra azaz nem csinált semmit sem.(probáltuk nagyon sok mindent)
-
sz.j
nagyúr
És egy másik prime, most már Xigmatek S1283 hűtővel.
Hát az itteni 81° sem semmi ...., pláne ha figyelembe veszem a plusz ventit is
-
[CS]Blade2
addikt
-
katt777
félisten
800-asom van, az nem nagyon megy 850 fölött 4-esben, párban 944 volt a végük.
2 GB-osat nem láttam neten.
Viszont nem sokkal drágábban van hűtős A-Data és Corsair (párban 11k körül), azok is jók, nem? Anno bő 1-1 ezres volt a 2 pár rézlap a 2 Kingmaxra.
Időzítés, fesz mennyi ezeknél az 1066-osoknál? KMaxot nézem, CL5, 1.8 V-on. -
C64
őstag
Nem standard-en van, turbo-n.
Most elmeltem feszt s időzítéseket. 5-5-5-18 1200mhz de láthatóan nincs nagy különbség. Viszont jobban melegszik!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xbox Series X|S
- Mini-ITX
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Óra topik
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W docking station (3TR87AA)
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest