- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Yettel topik
- One mobilszolgáltatások
- Nincs több titok: íme, a Samsung Galaxy TriFold!
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Google Pixel topik
- iPhone topik
-
Mobilarena
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#75912448
törölt tag
válasz
radi8tor
#41678
üzenetére
Igen lehetséges, azzal a néhány kitétellel amit vázoltam. De csak amúgy is madvr usereknek ajánlanám a használatát, különben össze-vissza nyomkodás lenne a végeredmény.
Bizonyos körülmények között kényelmesebb az iso-pdvd mókánál, mint pl ha eleve filmgyűjteménybe kerülnek 3D anyagok. Másolásnál átmegy makemkv-n, felesleges dolgok kikerülnek belőle, kisebb lesz a mérete és nem utolsósorban Kodi médiatárból indítható.
Gépigény viszont egyértelműen magasabb, legalábbis a jelenlegi optimalizációval. Úgy vélem Braswell vagy Kabini nem is bírná erővel, míg ugyanezek pdvd-vel vígan elvannak. De ez csak tipp, nem próbáltam, saját környezetemben egyértelműen magasabbak a render értékek. Grátisz csodaszép a képminőség, de 3D filmek jellemzően totál steril transzfert kapnak, szvsz akármivel játsszuk le csinosan mutatnak.
(#41694) sb
Az algók folyamatosa változnak, enne kellenére Jinc+AR felskálázást szinte kizártnak tartom AM1 és tsi.
Ha már szóba kerültek új vasak, nem lenne értelme kivárni azt a 2-4 hónapot AM4 és Bristol Ridge (Carrizo asztali) konfigra gondolva Celeron és Kabini helyett? Ha általános házimozi feladatokra szánják, valószínűleg hosszú távú mindentudó alap lehet(ne).
Én még érdemi madvr erőt feltételezek mellé, vagy ez esélytelen? Nem ismerem annyira a platformot, vagy annak elvi illetve gyakorlati lehetőségeit.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- OLED TV topic
- Gyúrósok ide!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Eredeti játékok OFF topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Semmibe veszi a KRESZ-t a Tesla Mad Max módja
- Milyen TV-t vegyek?
- Fejhallgatós találkozó
- Elemlámpa, zseblámpa
- További aktív témák...
- AKCIÓS! Microsoft Surface Pro 9 i5-1245U 16GB 512GB Kijelzőrepedt!
- BESZÁMÍTÁS! MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 1TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i7 16GB 500GB 5300M 4GB macbook garanciával hibátlan működés
- ÚJ HP ProBook 445 G11 - 14" WUXGA - Ryzen 5 7535U - 16GB - 256GB - MAGYAR - 2+ év garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



