Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz gurabli #39513 üzenetére

    Igen, van dedikált moziszoba, vetítő sem a legolcsóbb lesz (Sony VPL-VW520ES már lerendelve, hozzá vászon is nem kicsi összegért), akkor már szerintem pont nem a forráson kéne spórolnom.
    Azt viszont sajnálattal látom, hogy se a Sonyn, se az Epson hasonló kategóriás kiszemeltjén (LS10000) sincs DisplayPort, a HDMI elvileg 4K/60p-t támogatja mondjuk, de PC-s alaplapokon még most jön be a HDMI 1.4...
    Core i3 pedig azért kellene, mivel a Pentiumokban egyel gyengébb IGP van.

    Patice
    Köszönöm a segítséged :R
    RAM: nem kerül kevesebbe a lassabb se, és 2GB-os meg nincs már DDR4-ből, hogy 2x2GB legyen sajna, a Dual-Channel miatt meg tartanám a páros felállást.
    Háznak a hely miatt fekvő 1DINesnek kellene lennie, ha nagyon nincs más megoldás, csak akkor mennék álló ház irányába. Amúgy a GD05-öt néztem elsőnek én is, hétvégén lemérem a magasságot.
    Mini-ITX vs ATX: teljesen mindegy, a dupla HDMI-s alaplapok ugyanannyitól kezdődnek mindkét méretben...
    Táp: SFX 300W-os, félpasszív, proci 35W TDP, VGA se fog 100W felé menni, csak elégnek kellene lennie.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák