- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Magyarországra jött az ultravékony S25 Edge
- Telekom mobilszolgáltatások
- Google Pixel topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
Új hozzászólás Aktív témák
-
lorenzen
aktív tag
válasz
lorenzen #6604 üzenetére
Upssz.
Az előző hozzászólásomba betettem egy csillagot, de lemaradt a kiegészítés.Az első generációs DVB kártyák között, volt valódi mpeg2 hardvertámogatással rendelkező kártya. Például a Technisat SkyStar1, valamint a Hauppauge és a Technotrend premium kártyái.
Nagyon alacsony teljesítményű számítógépben is tudtak üzemelni.
De hátrányuk is volt bőven. Hardveres mpeg2 támogatást, ki lehetett kerülni, de PIP és teljes transport stream operációk szóba sem jöhettek.
Tudomásom szerint DVB-T vevőegység ezzel a technológiával nem készült.
Ha készült, nem alkalmas a Mindig TV vételére, megfelelő driver hiányában. Az újabb programok BDA kompatibilisek, de ezekhez a kártyákhoz általában nem készült BDA driver.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF A620M R7 7700 64GB DDR5 500GB SSD RX 6800 XT 16GB ZALMAN I3 NEO Seasonic 750W
- Apple iPhone 14Pro 128GB Kártyafüggetlen, 1 év garancia
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell Latitude E6320 notebook eladó
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3084, 95% Akkumulátor
- Gamer PC- Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 10100F / RTX 2060 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest