Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz gbors #8542 üzenetére

    Az UVHM egy teljesen más világ én is így vettem észre, és valóban amióta elértem a 72-t nomeg egyből nekifutottam az OP8-nak is, azóta farmolom a gearemetm még napokig el fog tartani.. :)

    Editor? Nem tudom az mi fán terem, bár nevéből adódóan jobban tudom értelmezni BomiBoogie kérdését is. Nekem a Borderlands mindig a lootolásról szólt, ez adja az esszenciáját még a duplikálást is nagyon sokáig mellőztük a haverokkal, mert egyszerűen jó feeling volt napokig vagy akár hetekig irigyelni valamit a másiktól, amit nekik/nekem volt a másik félnek nem, de mikor előkerült harcban az ember hallotta a hangját üzemi hőfokon az adott fegyvernek.., na szóval az is jó móka. Nem mintha vitába lehetne szállni azzal az érveléssel hogy bizonyos dolgok nélkül, pl. Bee mennyire játszható az UVHM.

    OP8-as geart vadászok pár napja, nagyon jó hogy indítás elött akár 0-ra is állíthatom az npc-ket és jószerivel maradnak 72esek. Némi OP8 equipmentel már egészen normálisan lehet csapkodni a szintben csak 2vel fölöttem levő seraph guardianokat is, ami ugye azért baromi jó mert a vendornál sokkal hamarabb lehet proper dolgokat venni. Tegnap este cirka 200 kristályt termeltem ki elég gyorsan, utána feltoltam a hóbelebancot op8-ra, és úgy mentem a vendorokhoz vásárolni.., úúú srácok az OP8as meteor shower.. ;] :C

    Ezúton is, ha bárki seraph kristály hiányban szenved, állok rendelkezésére.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák