Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gbors #11614 üzenetére

    Foresight skill akkor is kellene ha nem azon a fán lenne a reaper, na meg az Immolate is irdatlan jó lehet, ha nem resist-es az ellenfél (plusz nincs pont a Sustenance-en). Ugyanakkor 10 felesleges pontot még így is el kell költenem ott nekem is. Flicker-ről azt olvastam/hallottam, hogy nagyon bénán számolja a játék a százalékokat, de a többi skill-nek meg még ennyi érteme sincs. cloud kill powaaa

    Én sem használok Inertia-t vagy Fleet-et. Akkor már inkább Ward, Restoration és/vagy Elated. A Sweet release tapasztalataim szerint néha nagyon haszontalan, mert nem találnak meg a repülő keresztek. :DDD

    Egyébként mindez jól mutatja, mennyire el van cseszve Maya skillfája. Az egészből van vagy 7-8 nélkülözhetetlen skill, ami mindenki build-jáben benne van kb, a többi olyan meh. Vagy észre sem veszed, ha nem használod, vagy ha észre is veszed, nincs másik 3-4 olyan skill, amelyekre egy jelentősen "más" build-et fel lehetne húzni. Kár, pedig szerintem még így is a legélvezetesebb vele játszani.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák