- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Magisk
- iPhone topik
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Hitelesítették az S26 Ultra csalódást keltő telepét
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. augusztus
Új hozzászólás Aktív témák
-
dugesz77
őstag
Én az Onda gépről tudok csak nyilatkozni(nekem az van). több mint két hónapja teszi a dolgát hibátlanul.
Egy gondom volt vele de az user error volt(fülhallgató csatlakozó halt be) leejtettem.
Kijelzője gyönyörű pixel hiba mentes. Írták már egy páran ,hogy nagy valószínűséggel Ipad 2 panel van benne. Van rá gyári 4.1 most már tehát nincs előnye az RK 3066-os socnak sem. Antutu 10022 pontot adott a minap valkoz féle 1.5-1.5.5 hibrid firmware-val.
Engem ez a teszt győzött meg az onda mellett (igaz kínai oldal): [link]
Ipad 3 mellett sincs sok szégyenkezni valója.ICOO gépekről annyit tudok,hogy talán a legolcsóbbak, ellenben a kisebb szériáknál gond volt a kijelzőkkel.
Viszont a rk3066-os soc elvileg erősebb mint az Amlogic játékok alatt. Bár erről még nem tudott meggyőzni senki. Nem vettem észre eddig sebesség problémákat az aml soc-nál sem. Inkább pixel hibát egy két játéknál.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Parfüm topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- TCL LCD és LED TV-k
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PlayStation 5
- Mobilinternet
- MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
- További aktív témák...
- Új Lenovo 16 Ideapad Slim3 WUXGA IPS Ryzen5 7530U 4.5Ghz 16GB 512GB Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- Bomba ár! HP ProBook 450 G7 - i5-10GEN I 16GB I 512SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest