Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz Crytek #21319 üzenetére

    Szió!!

    Kicsit probáltam utánna kutakodni a neten ezután a SmartQ T30-as tablet után,

    egyik oldalon azt írják hogy 2 gb rammal ez ha jól tudom a memoría, még nem rendelhető csak előrendelhető, és amennyiért írod Crytek arra bizony még rámegy az áfa is, az lesz 100 ezer ft is

    Ips minőségü kijelzővel ha jól olvastam, ez állítólag jobb minőségű mint a TN (Bár a TN-t se tudom hogy miből van és hogy miért rossz minőségű nem értem, ill nem olyan élénkek rajtak a színek a Tn-n, gondolom én hogy ezért tartsák rosszabbnak mint az Ips vagy a MVA)

    Ezt írják róla:

    A SmartQ igazi csúcsragadozó a kínai modellek között ezekkel a specifikációkkal. A kijelzője 10,1″-os, IPS paneles és HD felbontású, 1280×800 képponttal. A készülék 7500 mAh-s akkumulátort kapott, kamera elől (2 Mpixel) és hátul (5 Mpixes) is van, került bele Bluetooth, a 3G viszont kimaradt, ezt külső 3G adapterrel lehet esetleg pótolni.

    A készülék külsőre előről és oldalról talán a Galaxy Tab 10.1-re hasonlít legjobban, bár azért némi módosítás a fizikai paramétereken nem ártott volna, hiszen 11,5 mm vastagságával elég tömzsi a csúcskategória kínálatában és a 730 grammos súly is óriásinak számít még ekkora tabletek között is.

    A SmartQ T30 már gyárilag Android 4.1 Jelly Beannel érkezik, jelenleg még nem elérhető, csak előrendelhető egyes kínai oldalakon, a szállítást augusztus 20.-tól ígérik. Az ára 370 dollár, azaz nagyjából 83 ezer forint, persze erre rájön még az ÁFA is, így már nem annyira olcsó, figyelembe véve, hogy a garancia is csak a világ túloldalán érvényesíthető. Mindenesetre jó látni, hogy már a kicsit is törnek fel, mint a talajvíz és egyre korábban, egyre komolyabb hardvert kínálnak a nagy gyártók árainál jóval olcsóbban.

    Technikai specifikációk - A Tablet PC Series10 1016DCC
    Processzor:
    Rockchip RK3066 2x 1600Mhz Mali-400M4 Quad Core GPU(Cortex A9)
    Rendszermemória:
    1GB DDR3
    Operációs rendszer:
    Google Android 4.0.4 Operációs rendszer (Ice Cream Sandwich)
    Színek:
    Kártya bővítő hely:
    MicroSD
    Audio formátum:
    MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, OGG, AC3, WAV, etc
    Video formátum:
    MPG,RMVB,FLC,ASF,WMV,MP4,3GP,RM,AVI,DATA, H.264, MKV
    Firmware:
    Frissíthető
    Áram ellátás:
    Akkumulátor (7200 mAh)
    Kijelző:
    10” IPS Wide Kapacitív Multitouch
    Kijelző felbontás:
    1280x768
    Audio kimenet:
    3.5mm earphone Jack
    Funkciók:
    Wifi, Bluetooth, G-Sensor, 3G kompatibilis, Beépített mikrofon, Előlapi és hátlapi kamerák, Ultravékony kialakítás, Google Play
    Csatoló felület:
    USB 2.0, HDMI

    Nah így már össze lehet hasonlítani :D

    Remélem segítettem :)

    Az én véleményem:

    Nem tűnik rossznak, de egyenlőre a garancia csak a világ másik részén érvényesíthető és ez nekem mondjuk probléma

    Én ezzel hasonlítotam az össze: ( az álltalatok is jónak mondott):
    MyAudio Tablet Series10 1016DCC

    Igaz ebben csak 1 giga ram van,

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák