Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoki46

    senior tag

    Üdv! Lumia 800-am van, minap leszedtem a fóliát róla, sajnos elkezdett elég gyorsan karcolódni pedig vigyáztam rá. Gondoltam beszaladok egy mobilis boltba, ott dobnak rá nekem kispénzé. Ennek a tanulságos történetét szeretném elmesélni...
    Beszaladtam egy telefon boltba, hogy lumia 800-ra kéne nekem fólia. Mondja a srác, hogy nincs neki, de tud rá vágni, ha úgy jó, mondom persze, hogy jó.. gyorsan körbenéztem egy iMac pihent az asztalon a boltba volt kb 15-20 telefon eladó de lehet, hogy sokat mondok, ezeknek a 90%-a nokia 100 szintű feature phone, szóval nem hiszem, hogy a telefon eladás az elsődleges cégprofil....Bár a cégjegyzékbe biztos ez áll, na de ezt most hagyjuk.Rakja rá a fóliát közbe szóba elegyedünk, kérdezi, hogy miért vettem ilyen nokiát? Hát mondom 50k-ba vettem az nem rossz ár érte, ennyiért nem nagyon tudtam jobb telefont, meg amúgy is már nagyon régóta szerettem volna ilyen telefont. Erre jön ő hogy nagy hülyeség, nem fogom tudni eladni, pénzi kidobás volt megvenni. Na kinyílt a csipám, hogy te jó ég én balga kidobtam ennyi pénzt. Ugyan rákérdezek, hogy mi a baj ezzel a telefonnal. Erre jön a remek és tömör válasz: nem android van rajta. Egy picit pislogtam, hogy az miért akkora baj? Már az is gond, ha nem laggol?! Mert, hogy erre nincs alkalmazás, meg semmi, meg amúgy is egy rakás szar..Hát mondom mindegy, nekem nagyon jó kis telefon ez, eddig minden alkalmazást megtaláltam ami kell nekem, nem hiányzik semmi. Azért még fúrta a kíváncsiság az oldalam, ugyan 50ezres kategóriába mi ajánlana, tettem föl a kérdést. Galaxy ace-t. Na mondom mivan?? Van egy pár a környezetembe ég és föld a két telefon.. Erre ő: na jó akkor ace2. Erre már inkább nem is mondtam semmit, hála az égnek kész lett a fólia, 1000 forint.. mert drága a fólia.
    Szóval a tanulság dobjuk ki a szaros lumiákat és vegyünk galaxy ace-t. További szép napot
    ui.:a fólia mellesleg elég nagy rakás szar.. (bocsi, hogy kicsit hosszú lett)

Új hozzászólás Aktív témák