Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marton2008

    csendes tag

    Hali mindenkinek!

    Sokat olvasgattam a fórumot, mivel én is most a CoP-ot nyüstölöm, hátha lelek értékes infókat (olvastam is sok hasznosat). :) Viszont most a játékban Pripyatban tartok, most jöttem ki az X8-as laborból, és Kovalszki szólt, hogy meg akar beszélni velem valamit. Oda is megyek, bejön a videó, aztán utána még odamegyek hozzá és beszélek vele a zsoldosokról. Megbeszéljük, hogy akkor kilövöm a 2 vezetőjüket, és aztán elvileg jönnie kéne a küldinek, de semmi nem történik, egy helyben állok, nem tudok se mozogni, se kilépni a főmenübe, semmit se tudok csinálni, de maga a játék nem fagyott le, tovább megy, Kovalszki feje néha mozog. Utánaolvastam, és több embernek is volt ilyen (http://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_1288-1288.html), sőt, haveromnak is, aki már 2-szer kijátszotta, de ő azt mondta, neki második próbálkozásra már elindult a küldi. Én vagy 5ször próbáltam, és mindig ugyanaz. Azt is olvastam, hogy töltsem vissza az autosave-től, megtettem 2-szer is, semmi változás. :( Ötlet? :W :F

Új hozzászólás Aktív témák