Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spinkler

    tag

    válasz Samus #6863 üzenetére

    Sziasztok! Ehhez a képernyőzár problémához én is hozzászólnék. Nekem kétszer fordult elő, ha jól emlékszem és egyik alkalommal sem volt bekapcsolva a wifi. Először nemsokkal utána, hogy megvettem a telefont, másodszor pedig mostanában, éjszaka. Hiába nyomkodtam nem oldott a zár, viszont ráböktem a Segélyhívásra, bejött a tárcsázó, majd visszaléptem, és máris oldott. Lehet pont akkor érzékelt a képernyő, vagy ez is egy ideiglenes megoldás lehet a problémára. Nem rootoltam, nem piszkáltam a telefont
    Ha már a problémánál járunk.. Nálam olyan fordulgat elő ritkán, hogy valamilyen programból kilépek (mindegy melyik), akkor betölt rengeteg alkalmazást amit legutóbb használtam, pl: böngésző, kamera, beállítások menü, játékok stb. Úgy kell visszalépkedni. Olyan is előfordult már, hogy belépek a gyári kamera alkalmazásba, és nem tudok képet készíteni mert "lefagy", a vakunak az ikonja üres marad, nyíllal nem tudok visszalépni, csak a home gombbal. Nem tudom mi okozhatja. Az ICS Camera program nálam nem hajlandó videót felvenni.
    Egyelőre ennyi jut eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák