Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NEXUS-6

    tag

    Szerintem tök felesleges itt faszméregetni, meg napokban mérni a teló üzemidejét. 2 adat kell, abból aztán mindenki eldöntheti, hogy az ő használati szokásai mellett mire számítson:
    képernyőzárral mennyit fogyaszt, (mondjuk 1 % nálam ,ha van wifi akkor a mobil adtaforgalom kikapcs, BT, GPS alapból kikapcs)
    bekapcsolt kijelzővel mennyit fogyaszt (nálam átlag 17%).
    Szal, ha lerakom és várom, hogy hívjon a jóisten, akkor úgy tűnik akár 4 nap sem lehetetlen, de ilyenre még nem volt példa, mert kérdés hogy akkor minek vettem egyáltalán teljes képernyős okostelót? ;)
    Ha használom, akkor meg akár 5-6 óra alatt is el lehet füstölni ami benne van.

    Ezektől az adatoktól, nem hiszem hogy nagy eltérés lenne, nem szabadna hogy legyen. A szétcsapot főzött ROM, meg a minden csilingelő mangajátékkal agyontömött telók felhasználói azért ne csodálkozzanak, ha valami nem a gyári szinten dolgozik.

    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák