Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
- One mobilszolgáltatások
- Yepp: korlátlanság és streaming-modell a Yettel adatforradalma
- Azonnali mobilos kérdések órája
Aktív témák
-
Torry
addikt
Elmesélem, mi történt velem.
Múlt héten pénteken vettem egy Wave-t T-nél, nem is ez a lényeg. Használgatom, kecskeméti lakásnál csak mobilnet van, szóval wifi nincs, sokmindent nem tudtam a mobillal kezdeni. Indultam volna fel Pestre, amikor látom, hogy 2 törés van a készülék alján. A bekapcs gomb alatt a telefon aljáig.
Néztem ki a fejemből, hogy ez ugyan mi a faszom, mert nem hogy nem ejtettem le, de zsebemben sem járt, csak egyik asztalról a másikra.
Hétfőn anya vissza a T-be(én suli), hogy ne szopassanak már, hogy egy 70e-es telefon a semmi használattól törjön. Mondták, hogy nem én vagyok az első aki visszahozta, szóval kihozott egy másikat, annak a hátulján volt egy benyomódás, szóval hozott mégegyet elvileg annak már semmi baja, csak ugye ilyen erővel azzal is megtörténhet és esetleg nem 3 napon belül, akkor meg gondolom már húznák a szájukat, vagy le is szarnának.
Furcsálltam az egész dolgot, mert egyébként a készülék eléggé minőséginek tűnik.
Itt tényleg senkinek nem volt még ilyen problémája?
Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Motion F5te Tablet - Intel i7-3667U I 4GB I 128GB SSD I 10,4" XGA Touch I Cam I W10 I Gar!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD Intel ARC A770 16GB Rampage SHIVA 650W
- Lenovo Yoga Pro 9 (16IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060, 32GB, érintős ELKELT
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest