- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Google Pixel 7a - venni vagy nem venni?
- Yettel topik
- Ulefone Amor 34 Pro - a nagy vetítőgép
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Egyedülálló akkumérettel futott be a OnePlus Nord CE5
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
kali8n
aktív tag
válasz
menyoronc #1718 üzenetére
Próbáld meg ez alapján, így sikerülnie kellene.
-
agabe
addikt
válasz
menyoronc #1553 üzenetére
nekem 10-11ora meg nem jott ossze...lehet, hogy a 2.3.5-os rom miatt, de asszem nalam 9ora+vmennyi volt eddig a maximum kijelzoben egy toltessel, persze az is szamit hogy hasznaljuk....egy nap alatt tolunk bele 9-10orat (annyit sztem nem tudnek
) vagy 4-5 nap alatt, mert hosszabb ido alatt a rendszer alapjaraton (wifi, minden nelkul) is fogyaszt termeszetesen.
-
pcnet
addikt
válasz
menyoronc #1546 üzenetére
Szia!
11 óra 20 perc használatot ír és most van 45%on. De gondolom ez bekapcsolás óta eltelt idő. Ma reggel húztam le töltőről, emaileztem, Logoutot olvastam 2-3 órát és itt a fórumot. Szóval akkor kb 4 óra használattal jutottam el 45%ig. Az jó? Ehhez hozzá tartozik, hogy amíg Logouton olvasom a cikkekhez tartozó fórumot, kikapcsolom a wifit, hogy ne zabálja az aksit. Úgy sincs rá szükség, 200 hsz/oldalra állítom be a fórumot. Fényerő minimumon.
agabe: Ok, akkor az én akkuidőm kb reális. Nem az zavar, hogy xar a kijelzés, csak az, hogy ha újra töltőre dugom, akkor felmegy 100ra, de automatikusan nem. Illetve felmegy de vissza is esik. ÉS ha újra rá töltök akkor 100on marad. És nem értetem miért. Hogy az android íhy kezeli, az oké, volt már több androidos kütyüm. Mondjuk Galaxy Tabbal nem volt semmi bajom, egyenletesen merül. HD2 20%ig szinte 2%onként esik ki a töltöttség, 10%ig szinte nem is akar merülni akármit csinálok, majd 10-től pillanatok alatt 1%ra és 1%on még elvan 40 percet wifi nettel. Szóval értem én, hogy nem reális amit menet közben mutat, csak azt nem értettem 10 órát van töltőn és 80%ról indít kapásból. 10 perc rátöltéssel meg 100ról. Ha 10 óra alatt 80%ig jut, akkor nem értettem 10 perc alatt hogy tölthet 20%ot. Mindegy, hagyjuk. ha másnak is van, akkor nem az aksi döglődik. Csak azért rugóztam a témán, mert még garanciális és ingyen cserélnék, nem akarom gar után egy héttel meg csütörtököt mondjon és 15e+szerviz munkadíjért saját zsebből kelljen cseréltetni.
-
tonyrulez
őstag
válasz
menyoronc #1472 üzenetére
Nekem 16Gb-os van, ez azt jelenti hogy 12,5 gb-ot használhatok tárhelyként (film, zene, stb), 1,88gb-ot alkalmazás telepítésére.
Elvileg 4Gb-os appok is telepíthetőek, de 20 megásnál nagyobbal nem találkoztam. Van játék ami még letölt mellé több száz mb-ot, de az meg nem az 1,88-ból kerül levonásra, mert sd kártyára tölt (belsőre is, nem kell külső).
Winampot nem próbáltam, nekem megfelel a PlayerPro, főleg mert hangerő állító gombbal is léptethetek zenét -
tonyrulez
őstag
válasz
menyoronc #1466 üzenetére
Opera Mobile-t használok (nem minit), főleg azért mert alapból el tudja menteni az oldalakat, wifi sincs mindenhol.
Kártyára telepítésnek értelmét nem látom, tekintve, hogy 1,88 Gb áll rendelkezésre erre a célra, amit úgysem tudsz másra használni. 70 játék és 40 app után is csak félig van tele. Személy szerint kártyát még nem is raktam bele mert felesleges és így biztonságosabb
Alap zenelejátszónak tudtommal nincs widgete, de szinte az összes másiknak igen. PlayerPro-t ajánlom.
Mellesleg én egy titokzokniban tartom -
kali8n
aktív tag
válasz
menyoronc #1462 üzenetére
Galaxy S esetében is így van, hogy erősen kell benyomni, sokan azt hitték, hogy hibás a jack csatlakozó, majd kipróbálták és tényleg nem nyomták be eléggé. És ezt a wifi5.0-nál is így kell. Bedugod és a végén még rányomsz egy kicsit és érzed, hogy most pattant be teljesen.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- BestBuy topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- BMW topik
- További aktív témák...
- Asus STRIX GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X Videokártya!
- INGYEN POSTA - ÚJ GAMER PC - DDR5 - i5-14400F - RTX 4060Ti - 16GB RAM - 1TB SSD -www.olcsogamerpc.hu
- MSI RTX 3080 Ti SUPRIM X 12GB GDDR6X Videokártya! BeszámítOK
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- AKCIÓ - INGYEN POSTA - ÚJ GAMER PC - i5-12400F - RTX 5060Ti - 16GB RAM -1TB SSD -www.olcsogamerpc.hu
- Ritkaság! Csere-Beszámítás! Intel I9 13900KS Processzor!
- Apple iPhone 16 Pro Max - Natural Titanium - Újszerű - 1 töltési ciklus - 2026. 05. 13.-ig Apple gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32 RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest