Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz gerner1 #5637 üzenetére

    Én nem bütykölök ilyeneket sose tettem és sose fogok

    (#5636) kutga

    5g nem a mának kell hanem a jövőnek
    Én 3év környékére keresek mindig telefont, ki tudja 1-2év múlva mennyire lesz elerjedt a 5g, bár amilyen ütembe haladnak, és ugye most jön egy nagy piaci átrendeződés, nem lesz kényszer a fejlesztések felgyorsítására
    Meg ha 3év múlva el akarnám adni könnyebben el lehet majd adni egy 5g telefont

    (#5640) DrBubo77

    Fülest nem használok, akkor jó ha rögzít

    Amúgy a 5g hogy befolyásolja a telefon üzemidejét? Ha jobban merül menyivel?

    Hát nem tudom éjszaka munka közben rágom magamat hogy mi legyen
    De már a kosaramba van [kép]

    Azon is gondolkoztam mi jön jövőre A54 - A74, milyen áron, lehet a A54 200e Ft felett fog nyitni és sose lesz 160e alatt
    Olyan nagy újítások már nem igen vannak mobil fronton, legalábbis nem hajtogatható részen

    Van egy telefon perselyem(egy dobozka lyukkal a tetején) havonta 2e Ft-ot dobálok bele, ezt kb észre se veszem. Most kibontottam 62e Ft van benne ehhez azért már nem sokat kell hozzátenni.
    Amúgy ajánlom ezt a taktikát mindeninek aki több évente vesz telefont, havonta egy zárt dobozba bele kell dobni 2-3e Ft nem számolgatni nem is gondolni rá, majd több év után jön a telefon vásárlás és lám már nem is kell sokat hozzátenni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák