Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Stauffenberg #46112 üzenetére

    "De esélyesebb, hogy lassan már tényleg eljön a könnyes búcsú ideje. Eddig bírtam a rövid üzemidőt, mert sokat voltam az irodában nap közben, most viszont sokat vagyok úton és egy katasztrófa (még a jobb pillanataiban elért 3 óra SoT is vérszegény, de a 2,5 óra jellemzőbb)."

    Sajnos nálam is ez a jellemző. Töröm a fejem, hogy bohóckodjak-e még egy 6k-s aksival vagy amint lejjebb mentek az árak valamire beruházni. Pedig olyan jó telefon lenne, csak ezt az üzemidőt nem rontották volna el úgy :((( Nézem haver S8-át, jövünk vonaton, ugyanúgy használjuk, csak neki -10% kb. nekem meg -40-50% :U . Ugyanolyan 3000-es aksival, neki nagyobb a felbontás is + a kijelző is. Röhej az egész... Édesanyámnak akartam adni, de inkább beadom valahova, talán kicsit megtoldva tudok neki venni egy Xiaomi R. 4X-et. Én meg keresgélek. :)) P20 Pro elbizonytalanított... Előlapi ujjlenyomatolvasó + 18:9 + AMOLED nagyon csábító. Csak meg kéne várnom, míg nem egy használt Suzuki árában lesz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák