Hirdetés

Hirdetés

  • 2,2 kilowattos, platinás tápbestia jött a Seasonic zászlaja alatt

    ph Az ATX 3.1-es monstrumot mesterséges intelligenciával kapcsolatos fejlesztőkörnyezetek meghajtásához szánták.

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    Kérdés:

    Ha nekem P7 L10 van amit anno a telenornál vettem, telenoros sim-el használom, de független, és Én átmegyek a vadafone-hoz, akkor lesz nekem bajom vele?
    Igazából eddig csak pannonos, illetve telenoros voltam és minden telóm onnan való volt.

    Térerőben, mennyire jó a voda, vagy melyik jobb voda - tele - tmob.?
    Pincében, árnyékolt helyen erdőbe, völgybe 3G van? (Csak mert a telenornál csak ott nincs ahol kikapcsolom :D)

    Csak mert a hűségem lejárt a telenornál és vodánál 10e- ért minden irányba beszélhetek, üzenhetek korlátlan.
    (Most a telenornál ugyan ennyit fizetek és csak belső hálón korlátlan, azon kívül 180Perc. )

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák