Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz lenox #73303 üzenetére

    Ja, a festményeket, meg a szobrokat is gyűjteni kell, hogy cserélgethesd a hangulatodnak, meg az outfitednek megfelelően? Ej, apám is paraszt volt, én is az maradtam. :DDD Amúgy tetszik a linkeltek többsége, persze, jól néz ki, de úgy vagyok vele, mint egy zsiráffal: jópofa, meg minden, de otthonra nem kéne.

    Bleki: Nem mondom, hogy létszükséglet, de élvezem, hogy mozgás után vissza lehet nézegetni az ilyesmit. Ha ez a kis extra segít, hogy motivált maradjak, akkor nekem ez ennyit megér. Nyilván nem ezen múlik, de segít. Amúgy egy csomószor azért nem veszem csak le, mert egyrészt megszoktam, hogy a kezemen van, és hiányzik a súlya, másrészt meg hülyén néz ki, hogy alatta nincs lebarnulva a csuklóm. :D Másrészt meg ez szerintem így is az egyik legolcsóbb darab az elmúlt napok gyűjtéséből. ;] Na jó, a dzsísokk nem ér. Harmadrészt meg ez az egy órám van, hadd vágjak már fel rá.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák