Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz NoLF #49671 üzenetére

    Mégis ott sikerül bíróság elé állítani a korábbi kormányzatot váltás után, és nem csak eredmény nélkül soha véget nem érő kamuperek vannak kispályás gyalogok ellen (akiket utóbb felmentenek és rehabilitálnak, valamint kárpótolnak).

    Szerk.: Szóval lehet, hogy akár a közelmúltban is rosszabb volt náluk a helyzet (nem csak korrupció terén), de ahogy figyelem a társaságot, ha még nem tették meg, akkor záros határidőn belül szinte minden téren beelőznek. Ahogy azt már a lengyelek, szlovákok, csehek, szlovének, de talán már a horvátok is rég megtették, felkészül Szerbia. Ukrajna nem, őket sikerült lenulláznia a nagy medvének. Ja, balti államokat nem is említem, már rég nem egy ligában játszanak velünk...

    Szerk2.: Tessék, erről beszélek, csak ki kellett nyitnom egy másik böngészőablakot...

    Szerk3.: Második hír, ezzel mondjuk én mára be is fejezem a magyar hírportálok tanulmányozását, és leülök egy sötét sarokba csendesen sírdogálni.

    Baszki, szerk. időn belül feladni kényszerültem, azért ez új rekord...

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák