Hirdetés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- CMF Phone 1 - egy jó telefon
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
wd.taz
#65443
üzenetére
Igen, az SFX nálam is sokat jelentene. Most megvárom az Inter-Tech IM-1 érkezését, ami hétfőn lesz, utána pedig kitalálom, hogy ezzel a házzal mi legyen. Az ATX táp nagyon lerövidíti a lehetőségeket, mert alig férni tőle belül.
A fehér LED nem zavaró?
Nem, nálam a földön van a házacska.
A SATA csatlakozó iránya az tényleg előre gondolandó....
Én beszívtam vele, jóformán derékba van törve a SATA csati, ami abszolút nem egészséges, de érzékeny adatot amúgy sem tárolok rajta, max a Warcraft 3 mentéseimet.
-
Vigneau
félisten
-
TurboK0
tag
válasz
wd.taz
#65400
üzenetére
Amikor gyári felállásban használtam, akkor a proci hűtéshez az előlapi venti sokkal többet segített mint az alsó. GPU-val nem próbáltam, iGPU-t használok. De az x16 slotban lóg két m.2 NVME és azoknak a hőmérsékletén nem látom hogy lenne bármi változás úgy hogy alulra szereltem a ventit.
-
Vigneau
félisten
-
Vigneau
félisten
válasz
wd.taz
#65298
üzenetére
Nekem kezdetben így nézett ki. Hááát, azóta már volt némi változás.
-
válasz
wd.taz
#65298
üzenetére
Szia,
Nézz rá erre a házra, most lentebb is ment az ára egy kicsit: https://www.arukereso.hu/szamitogep-haz-c3085/inter-tech/im-1-pocket-88881344-p689797011/
Beveszi az mATX lapot és az ATX tápot is. Utóbbi nyilván VGA méretétől függően kompromisszumos.
-
#16939776
törölt tag
válasz
wd.taz
#50168
üzenetére
Praktikussági okokból a földön szétszórva, több fizikai helyen gyárthatnak memória modulokat ugyan annak a cégnek, és előfordul, hogy ezeket a modulokat különböző márkajelzéssel ellátott, de azonos teljesítmény besorolású IC-vel is szerelik fel, vagy picit gyorsabbal, picit más karakterisztikájúval, ha az maradt éppen a raktárban, amikor időre kellett teljesíteni..
Szóval függetlenül attól, hogy valahol, valakinek hibátlanul működött, és ezt ledokumentálta attól még a random soc, vagy bootol a névlegesnél 2x nagyobb memóriakapacitással random memória IC-kel, vagy nem teszi meg ezt a szívességet. És ezt teljesen biztosra állítom.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Parkside szerszám kibeszélő
- Villanyszerelés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Gitáros topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Elemlámpa, zseblámpa
- Tőzsde és gazdaság
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z RGB 3200Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Hibátlan - KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2666MHz DDR4 CL15 memória kit
- Kingston FURY Beast RGB 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z Neo RGB 3600Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Kingston HyperX FURY RGB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- LENOVO ThinkPad 13 - i7-7500U, 8GB RAM, 256GB SSD, új akku, számla, 6 hó gar
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4066, 94% AKKSI
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone Xr 64GB 100% (3hónap Garancia)-ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR Gyűjtői darab (3hónap Garancia) - AKCIÓ
- LENOVO ThinkBook 14s Yoga touch 360 - i5-1135G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

