Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- MIUI / HyperOS topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Apple Watch
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
Qkackca #52521 üzenetére
Nem néztem még semmit, ez kétirányba ment, mert benne volt a borda+ hűtő cseréje is, de végül csak a hűtő lesz ledobva, azóta gondolkodtam is ezen, és még minden előtt egy 50->80-as átalakítás lesz, mivel gyanítom a másik 50-es, aminek zaj vs hűtés között kell válasszak, sosem lesz tökéletes, mivel egyszerűen fizikai korlátai lesznek.
A gpház teteje lent van, hadd kapja a friss levegőt, inkább beszerkesztek a borde fölé egy 80-ast, és 1500-as fordulaton többet tol, mint a kics dupla sebességen, tripla zajjal.
Ráadásul költözés volt, most már egybe van rendezve szünetmentestől a routerig minden gép egy régi szép állapotú, de már nem használt fekete, íves füstüveges elejű tv állványba, hátul nyomul 4 db keresztülfújós 80-as venti, (3 alsó be, egy felső kifelé) meg minden van már, csak ez a venti nem lett még megoldva, és ha csendet akarok, akkor nem lesz jó az 50-es ide... De azért pesze utánaolvasok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Horgász topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Béta iOS-t használók topikja
- moongoose: Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Napelem
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Hisense LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3352
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Acer Aspire Vero - AV15 - 15.6"FHD IPS - i5-1235U - 16GB - 512GB - Win11 - 2+ év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest