- Hatalmas kamerasziget emelkedik ki a Z Fold7 vékony házából
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Azonnali mobilos kérdések órája
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#19617792
törölt tag
Akkor C3-as procid van, ami előny, mert az kevésbé melegszik azonos fesz esetén is, illetve jobban húzható, ha kell. Nekem C2 van, ami kicsit melegebb, plusz L3 is van, ami szintén megdobja a melegedést (állítólag egy 15-25W többlet terheléskor az L3, nem tudom.) Így nekem valójában Phenom II X4 van.
VID-et Core Temppel tudod megnézni, mikor terhelve van a gép. De szerintem 1.375V lehet. Kicsit magas, de ez egyáltalán nem gond.
A blog érdekelni fog, mert egyre jobban bassza a csőrömet egy mini-ITX konfig.
Csak ahhoz pénz is kéne, meg normálisan letudni az első 1-2 félévet az egyetemen...
"Az SG05 SFX tápja halkabb, mint egy 3,5" vinyó.
Speciel még nem hallottam a hangját még játék közben sem, mert akkor a Hawk-om a leghangosabb hardver, ami alapból halk."Pompás!
Mert kissé allergiás vagyok a gépzajokra, nekem az a gép tetszik, amelyiknél "nem látom" és "nem hallom" mikor működik. Ez jó hír, akkor tudnék mini-ITX-re is csendes gépet építeni.
Hmm, ahogy elnézem a C2-es Phenom II-k is 95W TDP-sek, szóval ez szerencsés, bár mivel hibátlanul működik Phenom II-ként, akkor gyárilag lehetett volna az is, valszeg az lehet, hogy L3-mal már picit a 95W TDP fölé megy, de egy proci nem fogyaszt még terhelve sem annyit, mint ami TDP-ben meg van adva.
Új hozzászólás Aktív témák
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 1xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G RJ, HBA330, áfás
- DELL T40 EMC Szerver
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- 4 év gari - magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintő
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest