Hirdetés
- Google Pixel topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- MWC 2026: A HMD digitális tárcát, videóhívást és AI-t hoz a butatelefonokra
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Apple iPhone 17 - alap
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Plasticbomb
addikt
válasz
D1Rect
#32050
üzenetére
Nem vagyok otthon hang témában, de ha S/PDIF küldöm ki a hangot az erősítőnek, akkor ez a kérdés eleve meglőve, nem? (Nagyon nem értek hozzá, mondjuk így, második olvasásra nem tűnik logikusnak, mivel az S/PDIF is a hangkártyára csatlakozik. )
A többiekhez kérdés:
Kinek van itt Gigabyte GA-F2A88XN-WIFI alaplapja? Mik a tapasztalatok vele? Mennyire stabil? Mennyire elég egy 7870k alá? Max IGP freq növelésre gondolok, és pstate finomhangolásra, leginkább feszcsökkentésre és az egyik pstate átállítására. Ahogy most is használom, egy crossblade rangerben. Csak ugye az egyik itx a másik ATX, és kell egy helyre egy gép, ahova megadott méretek férnek el, amibe illő házat találtam már (Silverstone Raven és Silverstone Milo ML08), amibe elfére egy dupla 120as radi és van még benne szabad hely elég a későbbiekre gondolván, valamint mindenképpen amd a10 alapban gondolkodom, mivel nem cpu erő probléma van, hanem tudásbeli hiányosságok a mostani géppel (valami dell optiplex 755 talán, sff ház, és baromira bővíthetetlen), szóval inkább az erős IGP a lényeg, és a 7870kban az van, oda gyakorlatilag több, mint bőven elég, viszont alávaló alaplap nemigazán van ebben a méretben. Jó esetben 4+2 vrm, de soknál 3+2/1 és gyakorlatilag majdnem mind hűtetlen, nem túl bíztató darabok. Eddig ezt találom a legjobbnak, de szeretnék némi infót is kapni, szóval.
Köszi, aki tud valamit! 
Új hozzászólás Aktív témák
- Gyúrósok ide!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Google Pixel topik
- World of Tanks - MMO
- Parfüm topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Formula-1
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung kuponkunyeráló
- Az eddigi legolcsóbb, 3D V-Cache-t használó CPU-ját hozta forgalomba az AMD
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S25 FE 8/256GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen - 1 Év Garanciával
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 505+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! AMD Ryzen 7 9800X3D 64GB DDR5 RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5090 32GB GDDR7 1200W
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- iPhone 11 64GB 100% (3hónap Garancia)- AKCIÓ
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Köszi, aki tud valamit! 
