Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz xXxian #83674 üzenetére

    A Pana G5 valószínű, hogy szigetelt. Szerintem a későbbi vázak gyártási technológiája sem lett rosszabb. Csak nem reklámozzák a hülyék miatt. Fröccsenő víz, izzadság biztos nem teszi tönkre. Évekig videóztam vele tengeren és soha semmi baja nem lett egy-egy fröccsenéstől. Persze rögtön letörölgettem és a táskájában mindig volt elég párátlanító. A gépbe sem nagyon jut kritikus helyre por. Nem egyszer cseréltem objektívet homokban, szélben. Persze a józan ész diktálta óvatossággal. A szenzort soha nem kellett kézzel tisztítani. A legnagyobb szemek is lejöttek a beépített rezegtetőtől. A frontlencsét is bármikor megtöröltem a pólómban. Csak kell alá kis nedvesség és nem lesz karc. Az objektívekben azért meg-megállt pár szem kosz az évek alatt, de nem vészes.
    Viszont nem egy helyen olvasom, hogy a szuper időjárás álló váz beázott, mert épp belevert egy nagy hullám a gépbe és a fellépő nyomásnál már átszivárgott a víz ....szóval az időjárás állóság sem azt jelenti amit a marketing sugall.

Új hozzászólás Aktív témák