Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Ijk #427 üzenetére

    Ja, sigma, tokina használtan 80-ért kifogható, m4/3-ban meg olyan, hogy használtpiac lényegében nem létezik a vázakat kivéve :( hónapok óta szeretnék egy pana kitobit (14-42 vagy 14-45) de vagy nincs, vagy nevetségesen drága.

    Ó én vagyok olyan elvetemült, hogy simán "eldobom" a GF1-et, vagy akár az m4/3-ot ha valamiben több perspektívát látok hasonló méret és ár mellett, de valami biztos, hogy kell a DSLR mellé, mert nincs kedvem magammal cipelni a mindennapokon. Viszont szenzor, AF, és fényerős megfizethető obi téren nem nagyon van olyan lehetőség jelenleg, amivel kiválthatnám teljesen.

    Darkness1: Bezony ez ami miatt én kikötöttem az m4/3 mellett, mindig nálam lehet (nyilván vannak korlátai) szóval annyira nem csak érzelmi ez a döntés, lehet teljesen racionális is. Ami miatt én jelenleg nem látok esélyt arra, hogy csak 1 rendszerem legyen az az, hogy az ilyen képeket lehetetlen* meglőni m4/3-dal :(

    * adapterezett így lényegében manuális fényerős obival 100-ból néhány talán összejönne és akkor még molyolhatnék a raw-val, hogy talán megközelítsem végeredményben amit a K-x/K-r jpg-ben kiköp alapbeállításon.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák