Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #15434 üzenetére

    A f*s ultrazoomokat ne hívjuk bridgenek... Az csak nettó helypazarlás amit azoknál művelnek, hogy komolyabbnak hasson. Több munkatárs hozza, hogy nézzem milyen fasza gépe van... és ilyenkor mit mondjak hogy ne nagyon sértsem meg a friss büszke tulajokat?
    A 1/1,6"@10Mp gépek meg általában kicsik, pontosabban nem nagyok.
    A G10/11/12 szériára ránézve, és a nagy szenzorra emlékezve azt hittem fél óra alatt meg lesz a nyertes gép még pár napja... De olyan nüansznyi előnye van, hogy annyiért nem cserélünk, pláne nem aranyárban.

    FEDman: Az 1/2,3"hoz képest 'nagy' szenzoros, kb akkor mint a telefonomban lévő :)
    Hát, ha az igényeket kicsit lentebb adom, akkor ott a W170-e ;) De valószínű hogy maradunk ennél, és 2 év múlva kap egy X10et...

    arn: Igen, kisebb az EM5. Az S100fs meg mérföldekkel kényelmesebb ;]
    A makó meg a jeruzsálemben nem lennék biztos, nem tudom mennyire ismered a képet. Letojom a hátteret (ismerem), de mint mondtam az N8al videózok, fénykép terén meg nem sok előnye van az EM5nek... cserébe szopás van a vakuval, és jóval drágább, alig van a vázon gomb, baszakodhatok a menüben (megint el kell venni a fejemtől a gépet)

    APS-C-s gépeket is használtam, de összességében mégis újabb bridge gépet vettem, tehát ne vegyél mérget arra hogy akár ingyen elcserélném a mostani az oly-ra, mert 99% hogy nem. A fotózás folyamata sem mindegy hogy milyen, a használata is sokat nyom latba, nem csak az hogy milyenek a képek amikor visszanézem. Igen, a saját mezőnyében is jó képeket csinál az oly, még monitornyi méretben is lenne néha pici előnye az S100fshez képest, de nem hiszem hogy elég ahhoz hogy a hátrányait behozza. :R

    szerintem kicsit nagyok az elvarasaid, maradj a mostani masinanal...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák