Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz MC Pite #15416 üzenetére

    A GF3 szintén nem jó. Nem csak mikrofon bemenete nincs, de még hangot is csak mono-ban rögzít a beépítettel. Pedig azt most tudnék venni jóárasítva kicsivel 100k felett. Na meg annak egy kalap sz... a kezelése.

    Az S100-at szerettem amíg teszteltem. Egy hétig volt a zsebemben és tényleg jó a minősége, de 110-120k körüli árával már ingerküszöböt sért. Videózásra sem jó.

    Szóval hagyjuk ezeket a csúcskompaktokat.

    Nekem egy Sony NEX-5N képminősége és tudása kéne (alsó küszöbként), de annak a kezelése is túl kompaktos (de legalább emberesen be lehet állítani a videó felvételi paramétereket is). Hiába na...

    Az igényeim magasak, a rá szánt pénz meg 200k maximum. Szóval vagy kitolom az összeghatárt magasabbra, vagy nagyon durva kompromisszumot kell kötnöm valamilyen téren. Vagy az ergonómia/kezelhetőség lesz fos, vagy nem lesz rendes mikrofonom videóhoz, esetleg mindkettő.

    Amiből tutira nem engedek az a méret. El kell férnie a táskámban a többi kacat mellett.

    A Sony NEX-7 lenne a legideálisabb számomra, de sajnos az meg baromira drága.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák