Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz FEDman #1100 üzenetére

    Egy rendes vakura, vagy egy egyébként is jó fogású DSLR extra markolatára még lehet azt mondani, hogy ha nem kell, levehetem, de szerintem az EVF pont nem ilyen. Azt vagy szereti valaki és akkor mindig kell vagy nem, de akkor opcionálisan sem kell.

    Én a GF1-nél megpróbáltam nélküle élni, de rájöttem, hogy több szempontból sem az igazi. A hátsó képernyő napsütésben borotválkozótükörré alakul és egyébként sem tudom olyan stabilan tartani a gépet mintha keresőbe nézve a fejemhez nyomnám. De soha eszembe sem jutott, hogy erre a problémára egy ráeszkábácsolt EVF a megoldás. Majdnem vettem egy G1-t, de most már megvárom a G3-t.

    A mai gépek technikailag már elég jók képkészítésre, de az ergonómia pocsék.
    Átgondolatlan gombok, megfoghatatlan vázak, csapnivaló menürendszer. Vannak dolgok amiket nem mérnökökkel kell terveztetni. Ennél már csak az rosszabb, mikor a merketingesek "terveznek".

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák