Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Fritz Teufel #26517 üzenetére

    Nope, nekem előtte is voltak, jórészt FF alatt, de pl olyan is volt hogy a GRUB betöltése utáni ENTER-t követően nem futott végig a boot => hard reset.
    Login képernyőn jelszó beírása után is volt fagyás, lehet túl gyorsan írtam be a jelszót :F ;]

    Ami még halálra idegesített, hogy ha másoltam fileokat pl. pendrivera, külső vinyóra stb., akkor random (tehát néha nem, de többször igen) kis időközökre be-beakadozgatott a rendszer. A zene is beszaggatott, sőt még a kurzor is... Na ez valami iszonyat idegtépő tudott lenni, főleg amikor 200 gigát másolsz USB 2.0-n :U

    Debianon most én is egy régebbi MATE-et használok 1.6 van fent, de 1.8 az új, aminek viszont még nem ajánlott a használata, bár lehet felhegesztem majd valahogy, de egyelőre örülök annak, hogy most minden stimmel itt.)

    Neked is javaslom, hogy amíg lehet addig ne bolygasd, vagy ha találsz valami klassz leírást a legújabb gnome telepítéshez akkor ess neki.
    Viszont vedd figyelembe, hogy a DE kicsit már rendszerközelibb dolog, szóval csak óvatosan :)

    (#26519) bob.zxr: Remélem nincs harag, amiért én is, meg a kollégát is eltérítettem az Arch vonaltól ;] :))

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák