Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    válasz Jester01 #1146 üzenetére

    Szia lennél szives segitenni mert úgy látom,hogy vágod a témát ha szépen megkérlek egy abszolut kezdö linuxosnak.A gondomat a Suse togyikba felvettetem de nincsen válasz ugy-hogy bekopizom ide mert sok kérdésem lenne.Tehát a kérdésem ez volt: Üd minden linux gurunak 1 kis segitséget szeretnék kérni.Több linuxal probálkoztam volt ahol a videó kártyát volt ahol a modemet nem tudtam használni.Most újra neki neki estem a témának.Fent van a gépen a suse 9.3 nagyon szép a felülete de csak gond van vele.Az internet nem megy,a Terratec 600 TV kártyát nem ismerte fel,Audigy 4 hang kártyát nem ismerte fel,az alaplapra integrált Marvell-Yukon háló kártyát nem ismerte fel a video kártyához leszetem az nVidia honlapjárol a drivert nem tudtam telepitenni.A rendszer ki@lassan indul ell és még ezek után lenne 1 kérdésem hogyan tudnám beállitanni,hogy be bootoláskor a XP induljon ell alapértelmezetként ne a suse.Csak ennyi gondom van a linuxal ha valaki segitenne nagyon megköszöném de ha lehet ne egy mondatba hanem úgy-hogy olyan is megtudja értenni akki windozon nött fell.Elöre is köszi a segitséget. :)

Új hozzászólás Aktív témák