Hirdetés

Hirdetés

  • "A homoszexualitás természetellenes" 😠

    lo Ehhez képest a természetben nem ritka és evolúciós előnyei is vannak. ...

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    No így gyors vélemény a gm-ről: Marha gyorsan frissítsék az appokat a fejlesztők, mert több alkalmazás is ugyan úgy összeomlik mint a béták alatt. Eddig elnéztem, de most már aggasztó. Biztos lesz olyan, ami nem frissül az első napra. Egy androidnál elnézem, hogy pár app nem indul el vagy elszáll a friss rendszeren, de iOS-en eddig ilyen soha nem volt, hiába nem frissült maga az app. ios frissítés után soha nem volt egy olyan app sem, amivel gond lett volna. Szerencsére nekem csak 1 nem működő és 2 gyakran crashelő app-em van, de én aránylag kevés programot használok.

    Egyébként a béták elején több olyan alkalmazás is volt ami nem ment, és elég sok megjavult attól, hogy újabb béták jöttek. Magyarul magához az alkalmazáshoz nem jött frissítés, tehát a bétákon reszeltek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák