Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jocohun

    tag

    válasz vadkörte #307728 üzenetére

    Mondjuk lehet, hogy sumák de szerintem mindegyik cég sumák és erre pldát is tudok mondani. Valt egy okos órám ami nem olcsó vólt és vásárlás követően 1 hétre meghibásodott és szervizbe és meg csinálták de majd ezkövetően még 1x ugyan azzal a hibával és később még több mással. Összesen 7x volt szervízbe és nem adtak újat holott 4 meghibásodást követően kérheted a csere garanciát törvényesen. A másik pedig egy laptop volt ami vásárlás után 2 naprará töltési forrósodás hiba lépett fel. Azonnal jelesztem a....... nak majd ve vittem nekik és nem tudták cserélni mivel nem volt raktáron belőle így jedzőkönyv és vissza hívtak vele egy hét múlva de akkor sem vólt így mondták hogy amint lesz szolnak na basztak rám és az lett a vége, hogy szervízbe kellet küldjem. Na nem azért, hogy apple t pártoljam szó sincs róla mivel nem ismerem a céget de ezeket a pldákat elmondva egy cég se jó. Többiben teljesen egyetértek veled de amúgy ha egy hasonló gép ami nálad volt bekerűlt volna egy bármilyen szervízbe tuti vissza dobta volna az is.

Új hozzászólás Aktív témák