Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Edgar2621 #303825 üzenetére

    Szerintem Te az Icentre -vel keverted össze ,mert eddig ők nyújtottak biztosítást máshol vásárolt termékre is. A lopásra azt nem tudom ,hogy fizet e. A részleteket tőlük kérdezd meg vagy a honlapukon nézd meg. Mondjuk sokszor nem teljes a leírás ezért jobb telefonon vagy személyesen szerintem. Az applecare+ is csak a drágábbik fizet lopásra de az necces szerintem ,hogy lehet itthonról érvényesíteni és miket kérnek hozzá pld (Gondolom az is le van írva az applecare+ biztosítás mondjuk angol oldalon. Nekem sima van rá kötve (Nem olcsó) azzal eddig nem volt semmi probléma mondjuk eddig egy órát kellett intézni de flottul ment minden.
    ui: Kiszámolva a Telekomos se olcsóbb 2 évre megkötve az önrésszel együtt meg még több is ha baj van..Azt legalább havonta is lehet fizetni . És ha Magentás vagy 30 % -al olcsóbb is. Tudom ,hogy az applecare+ de csak az tudja ezt megkötni havira akinek van külföldi lakcímes kártyája pld német ezért én is egy haverommal köttettem meg németből egy összegben.

Új hozzászólás Aktív témák