Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    válasz Jaded #272747 üzenetére

    Elkezdte előlről a playlistem :P

    Egyébként hatalmas katasztrófa eddig az ios 16. Feltettem a 16.1 beta 2-t de nemhogy javulna, sokkal rosszabbnak hat. Valami a ram kezeléssel nagyon félresiklott mert egyelőre olyan mint ha androidos telefonom lenne és nem túloztam, mégpedig azért mert ha bezárok mindent pörög a telefon, folyékony meg minden mint az ios 15-nél, viszont ha több app meg van nyitva, nem úgy kezeli mint régebben hogy max újra nyitja az adott app-ot. Most ehhez képest sok app megnyitásánál úgy receg, laggol a telefon hogy eldobom az agyam! Nem tudom hogy ez csak nálam van-e így 11 pro max-on, de ez a ilyen marad, valahogy visszateszem a 15-öt, mert ez így lol. Alulról felhúzom a képernyőt hogy a főoldalra lépjek, fáziskéséssel reagál csak, a jobb felső menüt ha lehúzom, legalább 1-2 sec mire reagál ott is. A lapozás receg, appváltás akad, hát ez mi?! :C Évek óta ez a legrosszabb új ios, amit valaha láttam az elmúlt 10 apple évem alatt. A kamera ráadásul ha lapozok a kamera app-ban fura kattogó hangot ad ki, vagy ha a zárképernyőn balra húzom a kamerához, ez soha nem volt ilyen!

    [ Szerkesztve ]

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák