Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    válasz mályva #234152 üzenetére

    Androidon a klónozósdi kicsit más, hiszen ott egyszerre lehet két különböző accal bejelenzkezve egy appba. Pl van akinek van saját, meg céges Fb profilja, ugyanez igaz Pl Viberre. Én anyukámnak szoktam volt így segíteni. De ez nem ekvivalens azzal, hogy egy személynek két privát fiókja van és lehet. Egyértelmű, hogyha Pl mindkettő esetén ugyanaz a személy profilképe, az dupla fiókra utalhat. Nem véletlen, sok a csaló, egy fiókot letiltanak, csinál másikat, ezeket ki kell szűrni, akár marketplace miatt. Hogy pontosan erre FB mit és milyen módon használ, és mit hogyan használ fel, azt csak ők tudják megmondani. Ja, és persze lehet jelezni is, ha ilyennel találkozol. Ha a gyerekemnek lenne Fb profilja, akkor az nem az én nevemen futna, kivétel ha még kicsi és nem csinálhat magának, azt meg nyilván nem fogom megkerülni, csakhogy legyen neki. Mobilon messengerbe volt az eredeti kérdésed: ha az egyikőtöknek ír valaki üzenetet, akkor az fogja megkapni, akinek írták, a címzett, nem aki épp használja a mobilt. Ha a gyereked van bejelentkzve a saját profiljával, akkor a neked írt üzenetet ő nem kapja meg. Miért is kapná?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák