Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    Sziasztok! Használtkészülék vásárlásban gondolkozom. A (buta) kérdés, hogy Iphone 8 esetén 2 GB RAM mire lesz elég? Csinál esetleg olyat, hogy zenét hallgatok (akár online, akár offline), és egyszercsak kilép, mert nem lesz elég a memória, miközben böngészek, vagy épp csetelek? Egy évre venném csak, nagyon extra igényeim nincsenek, nem játszom, hiper szuper játékokkal, max ilyen Heartstone, de azért elég sok appot használok a mostani androidos készülékemen, amik egyidőben futnak (időjárás, mail, több csevegő alkalmazás különböző fitnesz appok, naptár). Vagy erre a 2 GB-t már felejtsem el, és inkább X-et nézzem, ami 3 GB, 900 mAh-val nagyobb az akksi, de majdnem kétszer annyi? Mivel jövő év végén így is, úgyis cserés lesz, így most nem adnék ki annyit érte, ezért nézegetem magamnak a 8-ast. Volt egy 12 Minim egy pár napig, de úgy döntöttem, idén mégsem vállalom be, majd inkább jövőre, de annyira megfogott a rendszer, hogy úgy döntöttem, inkább veszek egyet használtan. :P Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák