Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Évfolyamtársam/haverom vett egy SE-t végre, fogdostam nyomkodtam még pár játékra is rápróbáltunk. Nincs több agyalás szürke imp. 11 vagy hivatalos helyről SE, ez a méret egyszerűen hibátlan számomra. :)) Még pont elég a tartalom fogyasztásra de mint funkcionális eszközt is kényelmes a használata(biztos törpe vagyok ;] :DDD ). A rendszer marha furcsa volt... kiderül mennyire fogunk megbarátkozni(a P20 szinte tökéletes egy gombos gesztus navigációja nagyon hiányzott onnan de az szinte bárhonnan hiányozna...). Júliusban vagy augusztusban szerintem ugrok egy 128-asra az fix.

    Az airpods az odaérintéses töltöttség kijelzést fogja tudni az SE-vel is? A jack csatlakozós dokkoló jó lehet vajon hozzá? Azt a 230-240-et inkább elköltöm egy SE + füles párosra mint egy megint kompromisszumos méretű telefonra.

    Ez az apple pay bármilyen bank bármilyen kártyájával működik? (CiB + Visa elektron) Nagyon kényelmes funkció tetszik.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák