Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Litta08

    csendes tag

    válasz Lazika #159685 üzenetére

    Én általában 50-60% körül szoktam töltőre tenni, néha ránézek, és ha látom, hogy elérte a 100-at, akkor rögtön leszedem. Ez az átlag. Persze előfordult már, hogy 20% körül volt mire rá tudtam tenni töltőre, vagy nem volt alkalmam megvárni, hogy teljesen feltöltsön. De ha éppen ráérek, akkor azért igyekszem odafigyelni rá.
    Januárban volt 1 éves a 6s Plus-om, ezalatt talán 2x ha engedtem 10% alá merülni.
    Saját megfigyelés: Az előző telefonommal (Samsung Galaxy S4) pedig mindig azt csináltam, hogy hagytam 4%-ig merülni, aztán fel 100-ra, meg sokszor rajta hagytam egész éjjelre a töltőn. Másfél év után már akksit kellett cserélni benne, annyira tönkrement, nagyon gyorsan merült (persze annál még könnyen megoldható volt egy akksicsere :DD ) Az iPhone-t viszont a fent leírt módon használom. Lassan ő is eléri a másfél éves kort, és bár most már észrevehető, hogy valamennyivel csökkent a kapacitás, de messze nem olyan mértékben, mint anno a Samsungnál. Mégegyszer írom, ez csak saját tapasztalat, közel sem biztos, hogy más is ekkora különbséget tapasztalt :))

Új hozzászólás Aktív témák