Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Handball94 #159461 üzenetére

    Epp a napokban valtottam s7e-rol i7plusra.
    Korabban mar volt 2x is i7plus-szom, de nem nagyon tudtam vele megbekelni. Vagyis, ha pontosan akarok fogalmazni, akkor az ios 10.01, stb kezdeti verzioival.
    Ha visszaolvasol, ezzel kapcsolatban kommenteltem is itt.
    Viszont az uj szoftok pl. 10.3 ios mar teljesen hibatlan.
    A samsung is jol mukodik android 7-tel, de azert itt ott picit meg mindig meg meg akad, ami engem spec. zavar.
    A samsung altalanos sebessegben hozza az i7plus tempojat addig, amig valami "feladat" nincs, vagyis tablazatok, email-el betoltese, web oldalak kozotti ugralas, itt erezhetoen jobb, hatarozottabb az iphone, nincs mellebeszed.
    A legnagyobb lanyomnak i6S van, azert az nincs ilyen, mint a 7plus, azt kb. egyenrangura hoznam a samsunggal, sot, itt-ott azert gyorsabb is a samu.
    Ami picit negativum az iphone-ban, az a fenykepezo.
    Hiaba dual kamera, meg minden egyeb, azert az s7e jobb kepeket keszit, foleg esti, vagy szurkuleti fenyviszonyoknal. Ha a samsung 10/10, akkor az iphone 7plus 10/9.
    Akkuban jobb az i7plus, kb.20%-kal.
    Meg egy apro megjegyzes a meret kapcsan: az s7 edge kenyelmesebb fogasu, mivel picit keskenyebb.
    Ha barmi konkret kerdesed van tedd fel, megprobalok ra valaszolni.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák