Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Noxy #114368 üzenetére

    Itthon van saját wifi-router, és van a UPC wifije.
    Én kénytelen vagyok a UPC jelét használni, mivel van 3 gyerekem, és ők egyetemhez, középiskolához (no meg egyébhez is) állandóan a TP-Link-re vannak csatlakozva, és a 240-es UPC-s net is néha lassú nekik.
    Nekem, és a feleségemnek meg marad a UPC, ami a mi igényeinknek elég.

    (#114369) Noxy!
    Ismét leírom, próbáld átgondolni!
    Be van kapcsolva a wifi, és a 4G is a telefonon mindig.
    Általános esetben nincs gond, a telefon teszi a dolgát, kapcsolja a wifit magától, mikor feloldom a kijelzőt.

    De van olyan eset, mikor nem itthon vagyok és a UPC free wifi-jéhez csatlakozik, mert olyan helyen vagyok DE lassú, gyenge a jel.
    Ilyenkor NEM kapcsol át adatforgalomra, hanem csak erőlködik, erőlködik.
    Ekkor kapok észbe, hogy ki kell kapcsolnom a wifi-t, mert így nem tudom használni a telefont netezésre.
    Viszont előfordult már, hogy amikor hazajöttem (és ugye ki volt kapcsolva a wifi az előbbiek miatt) nem néztem, hogy most milyen hálózaton vagyok (adatforgalom, vagy az itthoni wifi) csak szokásosan elkezdtem használni a telefont böngészésre, videó nézegetésre, stb., és az 1 GB-os csomagom szinte azonnal elfogyott.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák