Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95561216
    törölt tag

    "meg csak vacakoljanak szépen az átalakítókkal, ha arra van igényük"

    Logikus, aki már 2020-ban él, az használjon egy 20 éves (!) USB 2.0 szabványon alapuló csatlakozót, ami önmagában meg sem tud hajtani külső meghajtókat vagy nem Low Power pendrive-okat, hacsak be nem dugod a fali konnektorba az adaptert és mellesleg tetű lassú, így a ragaszkodással sikerül hazavágni az iPadOS egyik leghasznosabb funkcióját a használható külső meghajtókezelést.

    De miért nem az logikusabb, hogy a Lightning eszközeidhez használj Type-C adaptert? Tényleg nem értem. Ez itt a képen sokkal szörnyűbben néz ki, mint azt sz*patni, aki csak bedugna egy 2020-ban elfogadható sebességűnek számító pendrive-ot, SSD-t az iPadbe és szenvedhet az elosztós adapterrel, amibe a fali töltőt is be kell dugni (azt meg szülj valahogy út közben).

    "aki tényleg profi fotós, az szépen megveszi a pro-t"

    Persze, mert aki profi fotós, az szarja a pénzt reggelente. Egy Type-C adapter miatt vegyen egy 1,5 - 2x drágább eszközt? Fotósként nézve hacsak nem dolgozol ultra nagy felbontású RAW fájlokkal semmi nincs a Pro-ban amit az Air nem tud.

    2020-ban a külső meghajtó rétegigény. Ezen nem változtat, ha a youtuberek többsége ezért sír. A rétegigénynek meg kell fizetni az árát, ez van.

Új hozzászólás Aktív témák