Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the dealer

    tag

    válasz Balathruin #39534 üzenetére

    Nos nem láttam, hogy írtál nekem abban a hsz-ben. :P

    Ellenben sikerült megcsinálnom. Az express módon belül vannak ilyen kis varázslók vagy mik és ott töröltem a partíciókat és ott volt olyan kérdés, hogy hol egyesítse a szabad helyet és ott megadtam mind a két partíció törlésénél és úgy sikerült egyesíteni a szabad helyet és végül létre tudtam hozni az egy nagy meghajtót. :B

    Az volt a gond, hogy két féle módon lehet használni a progit és én a manuálisabb részét indítottam el a proginak vagy hogy fogalmazzam meg, de ha ismeritek a progit akkor tudjátok mire gondolok szerintem és ott attól még hogy törölgettem, nem egyesítette a dolgokat és ilyen opció pedig nem volt külön.

    Próbálkoztam ilyen hülyeségekkel, hogy úgy csináljak partíciókat, hogy ne legyen az első után pár MB hely meg a második előtt se legyen, hátha... ...de hát tudtam hogy felesleges :B

    Azért köszönöm szépen a segítséget! Elnézést a fölösleges munkáért!

    Amikor létrehozom a partíciót, akkor ezek helyes beállítások?

    Nem kell kihagyni például előtte vagy utána helyet valami okból kifolyólag?
    A "Use OS built format in format routine." négyzetét csak akkor kell bepipálni, ha szeretnék oprendszert telepíteni rá, igaz?

    A "sectors per cluster" jó 8-on? Torrentezéshez lesz meg filmek/sorozatok tárolásához. Nem tudom mire jó ez az adat. :DDD

    Real life is just a hobby.

Új hozzászólás Aktív témák