- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen okostelefont vegyek?
- AI: keményen kiosztotta Európát az amerikai alelnök
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Megtalálta kínai AI-partnerét az Apple
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Hamarosan intézkedhet az EU a DeepSeekkel szemben
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dorian
félisten
A mélynyomómat eddig filmeken kívül koncertekhez is megfelelőnek tartottam. Nemrég a Botti koncertnél fogalmazódott meg bennem először: "ez bizony szar, lomha"
Tamoo:
Nem próbáltam mást. Annó a Kácsában ajánlották, és megvettem a sajátjukat (azóta máshonnan is hallottam hogy elég jó) Nemrég kérésre próbáltam ki ezt az Inakustikot. Utána az illetőnek kölcsönöztem a sajátomat próbára, azóta vett egy olyant, a másikat meg hirdeti.spiky03:
Szerintem ne a nyakörvhöz vedd a kutyát. Legyen meg az új sub, aztán meglátod.[ Szerkesztve ]
Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest