- Milyen okostelefont vegyek?
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Google Pixel topik
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Akciófigyelő: Ha kéne vezeték nélkül CarPlay és Android Auto...
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Remiel #109452 üzenetére
Ha van vsync az is lehet kifogástalan adott esetben. Én pl szeretem a stabil 60fps felállást 60Hz mellett. Úgy teljesen jó nagyítóval is. A Stalker 2 nálam nem kell hogy többel fusson majd. Azért mint mindig megnézem mit bír a vas, milyen beállítással mit mutat érdekesség képen, de feleslegesen nem fogom terhelni a hardvert sem többet fogyasztani. Elég lesz az hogy (lekopogom) a laptopommal ki fogok tudni maxolni mindent.
Más: Rendeltem Kínából egy hasonló vízhűtő egységet mint amit most használok. Ma vagy holnap meg fog jönni. Miért nem jobbat? Egyrészt mert ez így megfelel, mert többet nem akarok rá költeni, és mert jó ha van ebből is tartalék alkatrész. És ez a utóbbi volt a fő szempont. Ugyanakkor ez azért nem teljesen ugyanaz, pl hibátlan, nincs eltörve a ki és be vezetés elől a csöveknél, vagyis ezt egy kábellel össze tudom kötni a laptoppal. Esztétikailag is jobb lesz. Valszeg ahogy néztem a Merlin hardverből majd két csavart azért rendelnem kell hozzá a hűtéshez. Ez majd kiderül. Szóval mint a szorgos hangya még mindig spájzolok.
Több mint egy éve nem pucoltam a laptopomat itt lesz az ideje. -
-
válasz
Remiel #11969 üzenetére
Nekem ilyen van. Játék közben még nem tapasztaltam throttling-ot, pedig az új DOOM-mal is rongálom a vasat.
Persze Furmark+Prime kombóval ki lehet nyomni a szemét elég hamar a gépnek, de az annyira életszerű mint azok az emberek akik ilyesmit csinálnak a gépeikkel. (sőt az enyémben még a régebbi 4720HQ van ami jobban fűt mint az új proci) Egyébként javasolom a notebook fan control-t felnyomod a ventit játék előtt és akkor nem a 85 fokos chip-eket kell szinten tartani a hűtésnek.
Nincsen ezzel a géppel semmi baj; csak éppen "casual ROG"Tehát arra amire Neked kell (és amire én használom) tökéletes választás.
A másik, hogy az eMAG-ban 289 ezer és nem 315! (magyar lokalizációval!) -
dugo_
veterán
válasz
Remiel #11969 üzenetére
Szanaszét throttlingolja magát terhelésnél, netezni meg overkill.
http://www.notebookcheck.net/Asus-G501VW-FY081T-Notebook-Review.163403.0.html
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● A topikban hirdetni TILOS!
- Milyen autót vegyek?
- Trollok komolyan
- Milyen okostelefont vegyek?
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Gumi és felni topik
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T14 3 Gen 16/256GB SSD, Újszerű, 1 Év Garanciával
- ASUS TUF Gaming A17 FA707NV - 17.3"FHD 144Hz - Ryzen 7 7735HS - 16GB - 1,5TB - RTX 4060 - Garancia
- HP Victus 15-fb1002AX - 15,6"FHD IPS - Ryzen 5 7535HS - 8GB - 512GB SSD - RTX 2050 - Win11
- ZBook Firefly 14 G11 14" FHD+ IPS Ultra 7 155H 32GB 512GB NVMe magyar vbill ujjolv IR kam gar
- Olcsó Laptop! Új akkumulátor! Dell Latitude E6540 : I7 4600M / AMD HD8790M / 8GB DDR3 / 128GB SSD
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezeskonzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8-16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bitcoin miner Bitmain Antminer S9 S9I 13.5 - 14 Th 1250W eladó
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest