Hirdetés

Aktív témák

  • engedo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is gondolkodom egy SSD beszerzésén, a notebookomba, a Kingston 2. generációs V szériájából (SNV 425) szemeltem ki a 128 GB verziót.

    Kicsit elbizonytalanodtam ugyanakkor, olvastam, hogy az Indilinx vezérlővel ellátott SSD meghajtókhoz képes a random 4k illetve 512k írás/olvasás terén rendesen lemarad (persze a HDD meghajtókhoz képest még így is gyors), ugyanakkor pont ezeken a téren a Momentus XT hibrid utoléri majd félár ellenében.

    Szekvenciális írás olvasás a maga 160/220 MB adatok mellett teljesen rendben van.

    Kérdésem, hogy akinek van tapasztalata Kingston SSD-vel, esetleg összehasonlítási alapja más SSD meghajtókkal, lenne kedves megosztaná velem?

    Nem sürgető az SSD beszerzése, és bár csábító(bb) a többi SSD-hez képest az ára, inkább várnék amíg a gyorsabb SSD meghajtók, illetve márkák/vezérlők ára kedvezőbb lenne, ha ár-érték tekintetben a belépő-szintű Kingston nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.

    Köszönöm!

    üdv

    engedo

    Acer TimelineX 3820TG | 13.3"| I5-430M | 4GB DDR3 | HD 5650 | 320GB HD | 6 Cella | 1.8 Kg |

Aktív témák