Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Kaptam karácsonyra egy TBS 6221-t, de teljesen hektikus hogy melyik frekvencián talál csatornákat. Nagy nehezen kikönyörögtem tőle hogy nagyjából az összes adó bejöjjön, ezt úgy értem el hogy azokon a frekvenciákon ahol nem talált semmit ott a transedittel többször megismételtettem a keresést és ez a frekvenciák nagyrészénél eredményt hozott, van ahol még így sem talált adókat. Olyat is szokott csinálni hogy dvbviewerben egyes csatornáknál fekete képet kapok és csak többszöri oda vissza kapcsolgatással érem el hogy az adott csatornán legyen adás. Ez elég gyászos, a technisat cablestar 2 sokkalta megbízhatóbb... csak az pci-os, én meg pci-e ra akarok váltani. Kipróbáltam tavaly egy avermedia a757-t is, azzal is hasonlóan gyászos volt az eredmény, igaz mindent megtalált, de a kép az nézhetetlen volt... Írtam is róla anno az avermedia topicban. Digi-t néznék a kártyával. Amúgy a TBS-sel 99% a jelszint és ha nagy nehezen de rálehet venni hogy a csatornákat behangolja, de ez amiket csinál akkor is nagyon idegesítő! Szerintetek is driver hiba ez? A lakásban két LG lapos tv is van kitünően jönnek a csatornák, nomeg a régi technisat tuneremmel sincs gond. Ennyire hitványak a mostani PC-s tunerek? Volt már valakinek TBS-sel hasonló problémája??

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák