Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • desolator

    senior tag

    Akkor az ujaknak bemasolom ide is az eddigi tapasztalatokat:

    Az összkép nekem nagyon jó így 4 nap használat után. Iszonyat smooth a telefon használat közben, a megjelenése pedig sokkal premiumabb érzést kelt az emberben mint az x5 pro. Az ujjlenyomat olvasóba pedig egyenesen beleszerettem. Nagyon kényelmes azzal feloldani a telefont és nagyon pontos, gyors.

    A beszédhang nekem is halk volt. Amióta felhúztam az MTK menüben azóta teljesen jó. Nem azt mondom, hogy maxra húzva hallja mindenki körülöttem amit mondanak nekem, de én teljesen jól hallom. Tehát továbbra sem kiemelkedően hangos, csak átlagos.

    Több embert kérdeztem, hogy engem mennyire hallanak. Mindenki azt mondta, hogy tisztán, érthetően.

    Az akku érezhetően erősebb. Reggel leveszem, másnap késő délután/este esik be 15%-ra, normál használat mellett. Az x5 pro ugyanilyen használattal aznap este már töltőt kért.

    Frissítés még nem volt, de mint mondtam 4 napja van nálam. 06.23 a jelenlegi verzió dátuma. Fogalmam sincs, hogy dolgoznak-e rajta, de igazból semmi baj a rendszerrel így én ezen nem izgulok.

    Wifi eddig okés.

    Egy tök stock marshmallow van rajta, annyira, hogy még Chrome sincs.

    A sima x5 nel tapasztalható foltos kijelző az enyémen nem látható.

    [ Szerkesztve ]

    Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

Új hozzászólás Aktív témák